Klimatyzacja

Czy warto zamontować klimatyzacje ?

Gdy przychodzą upalne dni szukamy rozwiązania męczącego problemu. Najlepszym wyjściem z sytuacji staje się montaż  klimatyzacji która sprawnie obniży temperaturę pomieszczenia. Klimatyzacja  dba również o jakość powietrza które oczyszcza i osusza.

Dodatkową funkcją systemu klimatyzacji która jest coraz częściej wykorzystywana jest ogrzewanie gdzie okresie grzewczym pozwala utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu.

Jakie klimatyzacje montujemy ?

Oferujemy montaż klimatyzacji ściennych, kanałowych, podstropowych oraz konsoli przypodłogowych.

Montujemy nastepujące systemy klimatyzacji:

  • Klimatyzatory Split składają się z dwóch części wewnętrznej gdzie znajduje się  parownik oraz zewnętrznej gdzie usytułowany jest skraplacz. Klimatyzacja poza obniżaniem temperatury w pomieszczeniu odpowiada również za stały napływ świeżego powietrza.  Klimatyzatory typu split to typowe urządzenia ścienne, które nie zajmują wiele miejsca, a ich oryginalny wygląd wtapia się w otoczenie pomieszczenia.
  • Klimatyzatory multiSplit to system klimatyzacji pozwalający na podłączenie kilku jednostek wewnętrznych o różnej mocy do jednej jednostki zewnętrznej. System ten pozwala na używanie w danym momencie wybranej klimatyzacji wewnętrznej. Jest najczęściej wykorzystywany w hotelarstwie oraz wszystkich innych budynkach gdzie potrzeba jest zainstalowania oddzielnych jednostek klimatyzacji na dane pomieszczenie.
  • Klimatyzatory VRV/VRF to idealne rozwiązanie dla większych obiektów gdzie wykorzystujemy rozległe systemy klimatyzacji.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości urządzenia renomowanych marek.

©SilesiaWent 2022
Designed by Virtual Group

Polityka prywatności